м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com
  • Українська
  • English

Оренда нерухомості

ХОЧЕШ ЗДАТИ КВАРТИРУ В ОРЕНДУ?

Залишити заявку

Замовити менеджера для оцінки квартири

Заповніть форму заявки, щоб безкоштовно отримати експрес-аналіз ринку нерухомості

Довготривала оренда

Багато хто мріє про власне житло у культурній столиці України. Але далеко не кожен може його придбати. Для таких людей існує довготривала оренда. Це можливість жити у Львові без великих витрат, яка ідеально підійде для молодих людей. Не дивно, що послуга ця надзвичайно популярна. Щодня десятки і сотні оголошень про оренду з’являються в газетах та на дошках в Інтернеті. Серед такого розмаїття пропозицій важко знайти ту, яка найкраще підійде саме для вас; ту, яка включатиме і хорошу ціну, і комфортні умови. Тому, якщо ви шукаєте оренду житла у місті Львів, вам знадобиться допомога професіоналів у цій справі.

Компанія Romder пропонує вам свої послуги в цій сфері. Ми використовуємо велику базу даних, що дозволить швидко підібрати вам житло по смаку. Крім того, ми можемо допомогти вам:

  • знайти вигідну пропозицію;
  • оцінити житло з професійної точки зору;
  • зібрати документи та укласти угоду.

Таким чином, з нами ви зможете не лише пришвидшити процес та зекономити свій час, але й позбавитись від проблем з юридичною стороною питання. Огляд житла також важливий аспект – ми одразу ж зможемо показати вам усі позитивні та негативні сторони тої чи іншої пропозиції. Якщо ви шукаєте житло у Львові, звертайтесь до компанії Romder, ми допоможемо вам.

КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ

Відгуки

Віталій Рижак

Директор маркетингової веб-студії «Metod»

Співпраця з агенцією нерухомості розпочалася із рекомендації мого друга. У розумні строки агенція знайшла для мого бізнесу офіс, який відповідав на той час моїм потребам. Також виникла необхідність в квартирі для довготривалої оренди, хоч це не основна їхня спеціалізація, але мені в швидкі терміни знайшли квартиру в потрібному районі. На відміну від інших агенцій, мені не пропонували всі варіанти які тільки можливі, а тільки ті які відповідали моїм вимогам, що значно зберегло мій час.

Тарас Бачинський

Директор юридичної компанії «Lagalaid»

Компанія “ROMDER” показала себе із найкращої сторони. Починаючи з 2014 року активно співпрацюю із керівником компанії, який якісно та швидко виконував всі поставлені завдання. Великою перевагою співпраці із цією Агенцією нерухомості є те, що всі працівники знають іноземні мови, що в рази пришвидшує надання інформації іноземним клієнтам.

Apricot Global – Romder

Колл цент - Міжнародна компанія

Завданням для  нашої компанії було знайти «готовий бізнес» який можна запускати без зайвих затрат часу на підготовку приміщення до роботи.

Найефективніше з нашим запитом впоралась агенція нерухомості «Romder» чим показала свій високий професійний рівень, приємно вразило що всі працівники вільно володіють англійською мовою. Нам швидко, а головне якісно було надано декілька варіантів які відповідали нашим вимогам, що  ще раз показало те, що агенція нерухомості «Romder» – компанія експерт на ринку нерухомості. Компанією було організовано комфортний супровід при показі усіх приміщень, та було надано повну і ґрунтовну інформацію, щодо кожного приміщення.

Компанія Apricot Global зі всією відповідальністю рекомендує агенцію нерухомості «Romder», агенція яка підходить до кожного клієнта індивідуально та завжди професійно. Надає широкий спектр послуг від консультації клієнта до укладання кінцевого договору.

PMR – Romder

Польська маркетингова компанія

Відкриваючи своє представництво в Україні ми мали знайти офісне приміщення, яке б мало відповідати нашим вимогам для ефективного ведення бізнесу в Україні. При пошуку офісу нам професійно надала послуги агенція нерухомості «Romder». Слід відзначити те, що нам було надано широкий вибір офісних приміщень та було враховано наші побажання щодо них. Агенція надала широкий спектр послуг, який включав  в себе комфортний показ всіх офісних приміщень, надання  повної інформації, щодо кожного офісного приміщення , супровід при підписанні договору оренди.

Ми можемо рекомендувати Агенцію нерухомості «Romder», якщо ви хочете мати широкий вибір при пошуку офісних приміщень та отримати широкий комплекс  професійних послуг.

-5% за послуги агенції

подай заявку на консультацію саме зараз та отримайте знижку

Залишіть заявку та наш менеджер
протягом 189 хвилин
зв’яжеться із Вами

до кінця акції залишилося

днів

годин

хвилин

секунд

КОНТАКТИ

м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com