м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com
  • Українська
  • English

Комерційна нерухомість Львова

офіси

Офіси від маленьких кабінетів до великих Oпен-спейсів

склади

Приміщення великих площ під склад чи виробництво
потрібно орендувати?

Магазин

Приміщення із фасадним входом з потрібним для вас розміщенням та великою прохідністю

Кафе

Будівлі з особливими вимогами для вашого бізнесу

Оренда комерційної нерухомості

Залишити заявку

Замовити пошук приміщення

Заповніть форму заявки, щоб безкоштовно отримати експрес-аналіз ринку нерухомості

здача в Оренду комерційної нерухомості

Залишити заявку

Замовити оцінку приміщення

Заповніть форму заявки, щоб безкоштовно отримати експрес-аналіз ринку нерухомості

Чому ми

ПЕРЕВІРЕНА
ІНФОРМАЦІЯ

Пропонуємо нерухомість, яку особисто відвідали наші менеджери з нерухомості.

Працюємо
відкрито

Ми показуємо всі плюси і мінуси, оскільки ми позиціюємо себе на стороні клієнта.

РІЕЛТОРИ
ЕКСПЕРТИ

Наші рієлтори та менеджери відбирались по жорстких умовах. Кожен з них має досвід роботи в цьому напрямку, і є експертом з питань нерухомості.

НАЙКРАЩА
ЦІНА

Ми єдина компанія у місті Львові, що надає такі великі знижки всупереч високому рівню сервісу.

ЧІТКА
СИСТЕМА РОБОТИ

Наші менеджери ведуть замовника від початку співпраці до підписання договору. Під час обслуговування Ви оперативно отримуєте всю потрібну інформацію по нерухомості міста, в зручній для Вас формі.

СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЬ
НА КОМЕРЦІЙНІЙ
НЕРУХОМОСТІ

Наша база налічує понад 500 комерційних площ, цю інформацію ми постійно оновлюємо та детально опрацьовуємо.

ОСОБИСТИЙ
МЕНЕДЖЕР

Подавши заявку, з Вами буде контактувати особистий менеджер, який надасть інформацію про об'єкти, які відповідають Вашим вимогам, в зручний для Вас час і формі.

ШВИДКІСТЬ
роботи

Подавши запит, на протязі 24 годин Ви отримаєте розширену пропозицію в вигляді електронного листа, де будуть фото матеріали та детальний опис декількох запропонованих приміщень.

КОМПЛЕКСНІСТЬ
ПОСЛУГ

Наша компанія співпрацює на ексклюзивних умовах з юридичними, страховими, фінансовими, бухгалтерськими компаніями та нотаріусами. Що дозволяє надавати потрібні послуги якісно та швидко.

Our experts speak English

Одним із основних критеріїв відбору в нашу компанію є знання англійської, тому ми без проблем можемо порозумітися із іноземними інвесторами та надавати інформацію набагато швидше ніж інші.

Get advice

Оптимальне рішення

Юридичний
супровід
Оцінка комерційної
нерухомості
Підготовка
договорів
Професійне
консультування
Оперативно
знаходимо орендарів
Швидкий
пошук офісних
приміщень
Замовити послуги агенції

Оренда приміщень

comercial Львів стає все більш популярним містом – з кожним роком його  відвідують все більше туристів, тут навчається багато студентів,  бізнесмени відкривають нові справи. Як культурна столиця, Львів  притягує і творчих діячів – письменників, художників, музикантів.  Як місто високих технологій – спеціалістів у ІТ-сфері та багатьох  інших талановитих і розумних людей.

А отже, і оренда приміщень в місті Львів стає більш  затребуваною. Які саме приміщення шукають наші клієнти у Львові? Це:

  • житлові приміщення – завжди користуються попитом серед молодих сімей, студентів з інших міст і країн, переселенців з інших регіонів України, тощо;
  • нежитлові приміщення – необхідні для ведення різних видів бізнесу.

Оренда нежитлових приміщень в місті Львів складає досить значний відсоток усього попиту на нерухомість. Це пов’язано із розвитком малого бізнесу, торгівлі та промисловості. Незважаючи на непросту ситуацію в країні, бізнес продовжує розвиватися, а отже, достаток жителів нашого міста зростає.

Оренда комерційної нерухомості в місті Львів

Агенція нерухомості Romder має великий досвід здачі в оренду комерційних приміщень. Ми володіємо великою базою даних, однією з найбільших у Львові. А тому можемо легко допомогти своїм клієнтам знайти приміщення, яке максимально відповідає усім вимогам.

Серед наших клієнтів найбільшим попитом користуються такі види нежитлової комерційної нерухомості:

  • офісні приміщення – багато фірм різного спрямування шукають приміщення офісного типу, де можуть вести справи від кількох до десятків людей. Це як правило, юридичні фірми, нотаріальні контори, туристичні агентства, ІТ-компанії, банки та ін. Вони шукають зручні світлі офіси, з вигідним розташуванням. Наша агенція допоможе знайти найбільш відповідне вашим вимогам приміщення в оренду в місті Львів;
  • торгові приміщення – маленькі і великі магазини, супермаркети і торгові центри необхідні жителям міста, адже щодня ми споживаємо величезні кількості продуктів харчування і товарів широкого вжитку. Великі супермаркети сконцентровані в основному в спальних районах, а в центральній частині міста поширені невеликі магазинчики, в яких можна придбати продукти, побутову хімію, одяг, взуття, сувеніри та інші речі, попит на які постійно зростає. А разом з ним більш затребуваною стає оренда торгових приміщень в місті Львів. Ми допоможемо вам підібрати зручне приміщення для торгової точки будь-якого типу;
  • приміщення під кафе, бари або ресторани – Львів славиться своїми невеличкими затишними кав’ярнями, сюди навіть спеціально приїжджають з інших міст, щоб насолодитися філіжанкою знаменитої львівської кави. Ще одною легендою нашого міста є львівське пиво, яке варять з 1715 року. Українська кухня теж користується популярністю у Львові, як і інші – італійська, угорська, японська. У вихідні дні буває важкувато знайти вільний столик в кафе чи барі, а тому постійно відкриваються все нові харчові заклади. Оренда приміщень для таких закладів є також затребуваною;
  • виробничі приміщення – маленькі та великі фірми, що виробляють різноманітні товари, також поширені в нашому місті. А тому оренда виробничих приміщень в місті Львів складає немалу частку бізнесу, пов’язаного з нерухомістю. Наші маклери підшукають для вас чудові варіанти будівель, в яких можна легко налагодити виробничий процес;
  • склади – фірми виробничого і торгового спрямування потребують місця, де зможуть зберігати продукцію чи товари. Для таких цілей вони шукають великі, сухі та надійні складські приміщення. Велике значення може мати і розташування будівлі. Ріелтори нашого агентства допоможуть у пошуках оренди потрібного складу у Львові чи Львівській області;

 

Оренда приміщення в місті Львів з агенцією нерухомості Romder

Наше агентство заслужено вважається одним з найбільш професійних з питань оренди нерухомості в західному регіоні. Комерційна нерухомість в місті Львів – без сумніву, наша спеціалізація.

Кваліфіковані спеціалісти нашого агентства не тільки швидко підберуть найоптимальніший варіант приміщення, але і допоможуть оформити всі необхідні документи. Ми здійснюємо юридичну перевірку об’єктів, а отже, забезпечуємо вам повну безпеку операцій. Ми показуємо всі плюси і мінуси, і таким чином позбавляємо вас неприємних «сюрпризів» в майбутньому. Ми пропонуємо великі знижки своїм клієнтам, однак це не шкодить високій якості наших послуг.

Наші юристи підготують пакет документів і дадуть вичерпні відповіді на всі питання, що можуть виникнути при оренді нерухомості. В будь-який момент ви можете звернутись за консультацією до спеціалістів агенції Romder – і ми будемо раді вам допомогти. Ми зацікавлені в тому, щоби наші клієнти були задоволені, а тому завжди позиціонуємо себе на стороні клієнта.

Звертайтесь в агенцію нерухомості Romder за контактами, вказаними на сайті.

КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ

Відгуки

Віталій Рижак

Директор маркетингової веб-студії «Metod»

Співпраця з агенцією нерухомості розпочалася із рекомендації мого друга. У розумні строки агенція знайшла для мого бізнесу офіс, який відповідав на той час моїм потребам. Також виникла необхідність в квартирі для довготривалої оренди, хоч це не основна їхня спеціалізація, але мені в швидкі терміни знайшли квартиру в потрібному районі. На відміну від інших агенцій, мені не пропонували всі варіанти які тільки можливі, а тільки ті які відповідали моїм вимогам, що значно зберегло мій час.

Тарас Бачинський

Директор юридичної компанії «Lagalaid»

Компанія “ROMDER” показала себе із найкращої сторони. Починаючи з 2014 року активно співпрацюю із керівником компанії, який якісно та швидко виконував всі поставлені завдання. Великою перевагою співпраці із цією Агенцією нерухомості є те, що всі працівники знають іноземні мови, що в рази пришвидшує надання інформації іноземним клієнтам.

Apricot Global – Romder

Колл цент - Міжнародна компанія

Завданням для  нашої компанії було знайти «готовий бізнес» який можна запускати без зайвих затрат часу на підготовку приміщення до роботи.

Найефективніше з нашим запитом впоралась агенція нерухомості «Romder» чим показала свій високий професійний рівень, приємно вразило що всі працівники вільно володіють англійською мовою. Нам швидко, а головне якісно було надано декілька варіантів які відповідали нашим вимогам, що  ще раз показало те, що агенція нерухомості «Romder» – компанія експерт на ринку нерухомості. Компанією було організовано комфортний супровід при показі усіх приміщень, та було надано повну і ґрунтовну інформацію, щодо кожного приміщення.

Компанія Apricot Global зі всією відповідальністю рекомендує агенцію нерухомості «Romder», агенція яка підходить до кожного клієнта індивідуально та завжди професійно. Надає широкий спектр послуг від консультації клієнта до укладання кінцевого договору.

PMR – Romder

Польська маркетингова компанія

Відкриваючи своє представництво в Україні ми мали знайти офісне приміщення, яке б мало відповідати нашим вимогам для ефективного ведення бізнесу в Україні. При пошуку офісу нам професійно надала послуги агенція нерухомості «Romder». Слід відзначити те, що нам було надано широкий вибір офісних приміщень та було враховано наші побажання щодо них. Агенція надала широкий спектр послуг, який включав  в себе комфортний показ всіх офісних приміщень, надання  повної інформації, щодо кожного офісного приміщення , супровід при підписанні договору оренди.

Ми можемо рекомендувати Агенцію нерухомості «Romder», якщо ви хочете мати широкий вибір при пошуку офісних приміщень та отримати широкий комплекс  професійних послуг.

-5% за послуги агенції

подай заявку на консультацію саме зараз та отримайте знижку

Залишіть заявку та наш менеджер
протягом 189 хвилин
зв’яжеться із Вами

до кінця акції залишилося

днів

годин

хвилин

секунд

КОНТАКТИ

м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com