м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com
  • Українська
  • English

Агентство нерухомості Romder

Оренда складу – Львів

sklad На сьогоднішній день у нашій державі власний бізнес є одним з  небагатьох способів отримувати нормальні доходи. Тому, все більше  людей починають власну справу. Однак, більшість варіантів такого  заробітку вимагають додаткової нерухомості. Окрім робочого  простору необхідні також і службові приміщення. Наша фірма може  допомогти вам у пошуку хороших варіантів в цій області. Якщо вам  необхідна оренда складу у місті Львів, вам варто звернутись до  нас. Ми займаємося пошуком і підбором найрізноманітніших  приміщень як комерційного, так жилого призначення.

Оренда у Львові

Компанія Romder надає послуги з оренди та продажу житлових, складських, офісних та інших приміщень. Ми використовуємо найкращу у Львові базу даних, що дає нам змогу запропонувати клієнтові величезний вибір варіантів різних за розміром, ціною та розташуванням. Також ми перші дізнаємось про нові пропозиції на ринку, особливості приміщень та ціни на них. Одною з головних наших преваг є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Оренда складських приміщень в місті Львів є достатньо поширеною послугою. Більшість такого роду будівель розташована по периферії, що дає певні переваги тим, хто веде свій бізнес в спальних районах. Компаніям, розташованим у центрі дещо важче допомогти, однак, з нашим досвідом роботи та базою даних ми і тут можемо зарадити. Звичайно ж, оренда нерухомості під склад має свої особливості. Перед тим як прийняти рішення, варто дізнатись кілька речей. Серед них:

  • Висота стін;
  • тип підлоги (варто, щоб вона мала покриття, що захищає від пилу);
  • допустиме навантаження на підлогу;
  • наявність опалення та побутових приміщень;
  • наявність Інтернету та телефонних ліній.

Від цих параметрів напряму залежать ефективність роботі у складському приміщенні, тому нехтувати ними не варто. Ще одним важливим пунктом, від якого залежить вибір складу є тип товару, що буде у ньому зберігатись. Для зберігання будівельних матеріалів вам знадобиться спеціальне обладнання, таке як ліфти, стелажі і навантажники. Склад для харчових продуктів має бути обладнаний холодильними камерами. Також варто переконатись в наявності якісної системи сигналізації та відповідності санітарним нормам.

Робота з нами

Як ви бачите, існує дуже багато нюансів які варто брати до уваги, орендуючи склад. Ходити і перевіряти все це власноруч – витрата часу, недопустима для підприємця. Працюючи з нами, ви можете просто назвати параметри і ціни які вам потрібні, і ми підберемо приміщення, відштовхуючись від них. Оренда складів у місті Львів стає значно простішою з компанією Romder

КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ

Відгуки

Віталій Рижак

Директор маркетингової веб-студії «Metod»

Співпраця з агенцією нерухомості розпочалася із рекомендації мого друга. У розумні строки агенція знайшла для мого бізнесу офіс, який відповідав на той час моїм потребам. Також виникла необхідність в квартирі для довготривалої оренди, хоч це не основна їхня спеціалізація, але мені в швидкі терміни знайшли квартиру в потрібному районі. На відміну від інших агенцій, мені не пропонували всі варіанти які тільки можливі, а тільки ті які відповідали моїм вимогам, що значно зберегло мій час.

Тарас Бачинський

Директор юридичної компанії «Lagalaid»

Компанія “ROMDER” показала себе із найкращої сторони. Починаючи з 2014 року активно співпрацюю із керівником компанії, який якісно та швидко виконував всі поставлені завдання. Великою перевагою співпраці із цією Агенцією нерухомості є те, що всі працівники знають іноземні мови, що в рази пришвидшує надання інформації іноземним клієнтам.

Apricot Global – Romder

Колл цент - Міжнародна компанія

Завданням для  нашої компанії було знайти «готовий бізнес» який можна запускати без зайвих затрат часу на підготовку приміщення до роботи.

Найефективніше з нашим запитом впоралась агенція нерухомості «Romder» чим показала свій високий професійний рівень, приємно вразило що всі працівники вільно володіють англійською мовою. Нам швидко, а головне якісно було надано декілька варіантів які відповідали нашим вимогам, що  ще раз показало те, що агенція нерухомості «Romder» – компанія експерт на ринку нерухомості. Компанією було організовано комфортний супровід при показі усіх приміщень, та було надано повну і ґрунтовну інформацію, щодо кожного приміщення.

Компанія Apricot Global зі всією відповідальністю рекомендує агенцію нерухомості «Romder», агенція яка підходить до кожного клієнта індивідуально та завжди професійно. Надає широкий спектр послуг від консультації клієнта до укладання кінцевого договору.

PMR – Romder

Польська маркетингова компанія

Відкриваючи своє представництво в Україні ми мали знайти офісне приміщення, яке б мало відповідати нашим вимогам для ефективного ведення бізнесу в Україні. При пошуку офісу нам професійно надала послуги агенція нерухомості «Romder». Слід відзначити те, що нам було надано широкий вибір офісних приміщень та було враховано наші побажання щодо них. Агенція надала широкий спектр послуг, який включав  в себе комфортний показ всіх офісних приміщень, надання  повної інформації, щодо кожного офісного приміщення , супровід при підписанні договору оренди.

Ми можемо рекомендувати Агенцію нерухомості «Romder», якщо ви хочете мати широкий вибір при пошуку офісних приміщень та отримати широкий комплекс  професійних послуг.

КОНТАКТИ

м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com