м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com
  • Українська
  • English

Агентство нерухомості Romder

Оренда магазину – Львів

shop Багато львів’ян останнім часом почали відкривати власний бізнес. За  рахунок привабливості культурної столиці для туристів, мати тут  своє кафе чи магазин надзвичайно вигідно. Це дозволяє отримувати  великі прибутки і займатись цікавою справою. Звісно, тим, хто бажає  почати власну справу у Львові, необхідна оренда нерухомості.  Компанія Romder пропонує вам свої послуги в цій сфері. Оренда  магазину у місті Львів має багато нюансів. Пропозиція  комерційних приміщень на ринку нерухомості досить велика, однак  кожен з варіантів має як власні переваги, так і недоліки. Для того, щоб розібратись у них і бути впевненим у якості обраного варіанту, вам знадобиться допомога спеціаліста. Саме тому, вам буде корисно працювати з нашою фірмою.

Про оренду магазинів

Робота з кожним типом приміщень комерційної нерухомості має свої нюанси. Залежно від призначення, є різні параметри на які варто звернути увагу при огляді. У випадку з орендою магазину цими параметрами є:

  • розміщення (для кожного типу товарів є своя найкраща частина міста);
  • прохідність навколишньої території;
  • внутрішній та зовнішній стан приміщення;
  • планування;
  • наявність телекомунікацій та Інтернету;
  • наявність побутових приміщень;
  • можливість підвозу товару.

Оренда магазинів у місті Львів також багато в чому залежить від типу товару, який ви збираєтесь продавати та цільової аудиторії. Магазин сувенірів для туристів має бути розташований у центрі або біля вокзалу, а, якщо ви продаватимете будівельні матеріали, ліпше вибрати приміщення на периферії – ближче до транспортних вузлів та складів.

Робота з нами

Наша компанія використовує велику базу даних, що постійно оновлюється. Таким чином, ми можемо підібрати високоякісне приміщення за лічені хвилини. Вам варто лише сказати нам бажані параметри, цінову категорію та особливі побажання щодо приміщення і ми підберемо кілька найбільш підходящих варіантів. Це дасть вам можливість зекономити багато часу і оглядати самостійно лише найкращі приміщення, обходячи ті, що вам точно не підійдуть. Також наша компанія часто пропонує різноманітні акції і знижки. Ще одною нашою перевагою є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Оренда приміщення під магазин у місті Львів з нами стає легкою і комфортною справою. Зробіть перший крок до успішного бізнесу в культурній столиці – зателефонуйте до нас.

КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ

Відгуки

Віталій Рижак

Директор маркетингової веб-студії «Metod»

Співпраця з агенцією нерухомості розпочалася із рекомендації мого друга. У розумні строки агенція знайшла для мого бізнесу офіс, який відповідав на той час моїм потребам. Також виникла необхідність в квартирі для довготривалої оренди, хоч це не основна їхня спеціалізація, але мені в швидкі терміни знайшли квартиру в потрібному районі. На відміну від інших агенцій, мені не пропонували всі варіанти які тільки можливі, а тільки ті які відповідали моїм вимогам, що значно зберегло мій час.

Тарас Бачинський

Директор юридичної компанії «Lagalaid»

Компанія “ROMDER” показала себе із найкращої сторони. Починаючи з 2014 року активно співпрацюю із керівником компанії, який якісно та швидко виконував всі поставлені завдання. Великою перевагою співпраці із цією Агенцією нерухомості є те, що всі працівники знають іноземні мови, що в рази пришвидшує надання інформації іноземним клієнтам.

Apricot Global – Romder

Колл цент - Міжнародна компанія

Завданням для  нашої компанії було знайти «готовий бізнес» який можна запускати без зайвих затрат часу на підготовку приміщення до роботи.

Найефективніше з нашим запитом впоралась агенція нерухомості «Romder» чим показала свій високий професійний рівень, приємно вразило що всі працівники вільно володіють англійською мовою. Нам швидко, а головне якісно було надано декілька варіантів які відповідали нашим вимогам, що  ще раз показало те, що агенція нерухомості «Romder» – компанія експерт на ринку нерухомості. Компанією було організовано комфортний супровід при показі усіх приміщень, та було надано повну і ґрунтовну інформацію, щодо кожного приміщення.

Компанія Apricot Global зі всією відповідальністю рекомендує агенцію нерухомості «Romder», агенція яка підходить до кожного клієнта індивідуально та завжди професійно. Надає широкий спектр послуг від консультації клієнта до укладання кінцевого договору.

PMR – Romder

Польська маркетингова компанія

Відкриваючи своє представництво в Україні ми мали знайти офісне приміщення, яке б мало відповідати нашим вимогам для ефективного ведення бізнесу в Україні. При пошуку офісу нам професійно надала послуги агенція нерухомості «Romder». Слід відзначити те, що нам було надано широкий вибір офісних приміщень та було враховано наші побажання щодо них. Агенція надала широкий спектр послуг, який включав  в себе комфортний показ всіх офісних приміщень, надання  повної інформації, щодо кожного офісного приміщення , супровід при підписанні договору оренди.

Ми можемо рекомендувати Агенцію нерухомості «Romder», якщо ви хочете мати широкий вибір при пошуку офісних приміщень та отримати широкий комплекс  професійних послуг.

КОНТАКТИ

м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com