м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com
  • Українська
  • English

Агентство нерухомості Romder

Оренда кафе – Львів

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Якщо ви бажаєте організувати власний ресторанний бізнес у Львові,  вам знадобиться оренда спеціалізованого приміщення. Ми можемо  допомогти вам з цим. Агентство нерухомості Romder пропонує вам  численні варіанти приміщень під бари, кафе, ресторани та паби. Ми  готові підібрати найкращу пропозицію саме для вас, і вам не  потрібно буде особисто обходити багато приміщень, що викличуть  розчарування. Ми відберемо з них найкращі і покажемо вам.

 Оренда кафе у місті Львів стане прекрасним вкладенням ваших грошей. Це місто є культурною столицею України і приваблює численних туристів з усіх країв світу. Також не варто забувати про самих львів’ян, які також люблять відпочити в місті за філіжанкою кави, чи гальбою пива. Відкривши власний заклад у центрі, ви отримаєте постійний великий прибуток. Звичайно ж, для цього треба вибрати хороше розташування і прослідкувати щоб приміщення було у доброму стані та відповідало вимогам. Але вам не треба про це хвилюватись. Цим займемось ми.

Переваги роботи з нами

Звичайно ж, шукати приміщення для комерційної діяльності можна і самостійно. Виникає питання, нащо ж закликати окрему людина спеціально для цього? Ми дамо вам відповідь. Ось список основних переваг які вам надасть співробітництво з нашою компанією:

  • Наявність бази даних, тобто великий вибір приміщень;
  • Економія вашого часу та енергії;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • Швидке та якісне виконання замовлень.

Наша робота

Дізнатись про наші послуги більш детально, ви можете у відповідних розділах нашого сайту. Ми пропонуємо вам зв’язатись з нами і зробити замовлення. Нам значно допоможе якщо ви скажете нам приблизну площу залу, ціну оренди за місяць та спеціальні побажання щодо приміщення. З нашою компанією оренда приміщення під кафе або бар у Львові – це легко.

КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ

Відгуки

Віталій Рижак

Директор маркетингової веб-студії «Metod»

Співпраця з агенцією нерухомості розпочалася із рекомендації мого друга. У розумні строки агенція знайшла для мого бізнесу офіс, який відповідав на той час моїм потребам. Також виникла необхідність в квартирі для довготривалої оренди, хоч це не основна їхня спеціалізація, але мені в швидкі терміни знайшли квартиру в потрібному районі. На відміну від інших агенцій, мені не пропонували всі варіанти які тільки можливі, а тільки ті які відповідали моїм вимогам, що значно зберегло мій час.

Тарас Бачинський

Директор юридичної компанії «Lagalaid»

Компанія “ROMDER” показала себе із найкращої сторони. Починаючи з 2014 року активно співпрацюю із керівником компанії, який якісно та швидко виконував всі поставлені завдання. Великою перевагою співпраці із цією Агенцією нерухомості є те, що всі працівники знають іноземні мови, що в рази пришвидшує надання інформації іноземним клієнтам.

Apricot Global – Romder

Колл цент - Міжнародна компанія

Завданням для  нашої компанії було знайти «готовий бізнес» який можна запускати без зайвих затрат часу на підготовку приміщення до роботи.

Найефективніше з нашим запитом впоралась агенція нерухомості «Romder» чим показала свій високий професійний рівень, приємно вразило що всі працівники вільно володіють англійською мовою. Нам швидко, а головне якісно було надано декілька варіантів які відповідали нашим вимогам, що  ще раз показало те, що агенція нерухомості «Romder» – компанія експерт на ринку нерухомості. Компанією було організовано комфортний супровід при показі усіх приміщень, та було надано повну і ґрунтовну інформацію, щодо кожного приміщення.

Компанія Apricot Global зі всією відповідальністю рекомендує агенцію нерухомості «Romder», агенція яка підходить до кожного клієнта індивідуально та завжди професійно. Надає широкий спектр послуг від консультації клієнта до укладання кінцевого договору.

PMR – Romder

Польська маркетингова компанія

Відкриваючи своє представництво в Україні ми мали знайти офісне приміщення, яке б мало відповідати нашим вимогам для ефективного ведення бізнесу в Україні. При пошуку офісу нам професійно надала послуги агенція нерухомості «Romder». Слід відзначити те, що нам було надано широкий вибір офісних приміщень та було враховано наші побажання щодо них. Агенція надала широкий спектр послуг, який включав  в себе комфортний показ всіх офісних приміщень, надання  повної інформації, щодо кожного офісного приміщення , супровід при підписанні договору оренди.

Ми можемо рекомендувати Агенцію нерухомості «Romder», якщо ви хочете мати широкий вибір при пошуку офісних приміщень та отримати широкий комплекс  професійних послуг.

КОНТАКТИ

м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com