м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com
  • Українська
  • English

Агентство нерухомості Romder

Оренда офісу – Львів

orenda Бізнес у Львові в останні роки отримує все більше поширення.  Особливо це стосується комп’ютерних фірм – Львів навіть називають  «силіконовою долиною України». Все більше компаній  відкриваються і починають свою діяльність. І, звісно ж, всім їм  необхідні офісні приміщення для роботи. Як наслідок цього,  пропозиція на ринку нерухомості також зростає. І вибрати серед усіх  численних варіантів той, що буде найкращим саме для вас подекуди  буває дуже важко. Саме тому, дуже ціняться послуги  професіональних компаній, що займаються продажем та орендою нерухомості. Одною з найкращих таких фірм є Romder. Оренда офісу у місті Львів є одною з основних сфер нашої діяльності. Якщо для вас це актуально, звертайтесь до нас.

Особливості оренди офісів

Як і будь який тип оренди комерційної нерухомості, оренда офісного приміщення має свої особливості. Основними параметрами самого договору називають, як і всюди, вигідність, швидкість оформлення та відповідність діючому законодавству. А щодо офісних приміщень, варто звертати увагу на наступні речі:

  • оптимальне розміщення (до офісу має бути легко добиратись і підвозити необхідне обладнання);
  • загальна площа;
  • планування;
  • наявність телекомунікацій, Інтернету, опалення та побутових приміщень;
  • клас приміщення.

Оренда офісів у місті Львів є достатньо важкою справою для непрофесіонала. Досить складно звернути увагу на всі потрібні параметри, оглянути велику кількість приміщень, зібрати необхідну документацію та й просто знайти вигідні пропозиції. Все це вимагає великих затрат часу та енергії. Щоби уникнути цього, достатньо звернутись до нас і більшу частину роботи ми візьмемо на себе. Вам лишиться лише затвердити приміщення та поставити підпис.

Наші переваги

Наша компанія використовує велику базу даних, що дає значні переваги при пошуку пропозицій. Те що самостійно треба шукати довгий час по газетам і інтернет-сайтам, ми можемо знайти за лічені хвилини по базі. Ми можемо запропонувати вам варіанти як в центрі міста, так і по периферії.  Наші робітники мають великий досвід роботи по такому профілю і вже добре знають, на що варто звернути увагу при огляді офісного приміщення. Також нам відомі нормальні ціни на ринку, і ми можемо забезпечити вам відсутність переплат. Під нашою опікою, ви зможете позбавитись від усіх незручностей пов’язаних з нерухомістю. Оренда офісних приміщень у місті Львів стає значно простішою з компанією Romder.

КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ

Відгуки

Віталій Рижак

Директор маркетингової веб-студії «Metod»

Співпраця з агенцією нерухомості розпочалася із рекомендації мого друга. У розумні строки агенція знайшла для мого бізнесу офіс, який відповідав на той час моїм потребам. Також виникла необхідність в квартирі для довготривалої оренди, хоч це не основна їхня спеціалізація, але мені в швидкі терміни знайшли квартиру в потрібному районі. На відміну від інших агенцій, мені не пропонували всі варіанти які тільки можливі, а тільки ті які відповідали моїм вимогам, що значно зберегло мій час.

Тарас Бачинський

Директор юридичної компанії «Lagalaid»

Компанія “ROMDER” показала себе із найкращої сторони. Починаючи з 2014 року активно співпрацюю із керівником компанії, який якісно та швидко виконував всі поставлені завдання. Великою перевагою співпраці із цією Агенцією нерухомості є те, що всі працівники знають іноземні мови, що в рази пришвидшує надання інформації іноземним клієнтам.

Apricot Global – Romder

Колл цент - Міжнародна компанія

Завданням для  нашої компанії було знайти «готовий бізнес» який можна запускати без зайвих затрат часу на підготовку приміщення до роботи.

Найефективніше з нашим запитом впоралась агенція нерухомості «Romder» чим показала свій високий професійний рівень, приємно вразило що всі працівники вільно володіють англійською мовою. Нам швидко, а головне якісно було надано декілька варіантів які відповідали нашим вимогам, що  ще раз показало те, що агенція нерухомості «Romder» – компанія експерт на ринку нерухомості. Компанією було організовано комфортний супровід при показі усіх приміщень, та було надано повну і ґрунтовну інформацію, щодо кожного приміщення.

Компанія Apricot Global зі всією відповідальністю рекомендує агенцію нерухомості «Romder», агенція яка підходить до кожного клієнта індивідуально та завжди професійно. Надає широкий спектр послуг від консультації клієнта до укладання кінцевого договору.

PMR – Romder

Польська маркетингова компанія

Відкриваючи своє представництво в Україні ми мали знайти офісне приміщення, яке б мало відповідати нашим вимогам для ефективного ведення бізнесу в Україні. При пошуку офісу нам професійно надала послуги агенція нерухомості «Romder». Слід відзначити те, що нам було надано широкий вибір офісних приміщень та було враховано наші побажання щодо них. Агенція надала широкий спектр послуг, який включав  в себе комфортний показ всіх офісних приміщень, надання  повної інформації, щодо кожного офісного приміщення , супровід при підписанні договору оренди.

Ми можемо рекомендувати Агенцію нерухомості «Romder», якщо ви хочете мати широкий вибір при пошуку офісних приміщень та отримати широкий комплекс  професійних послуг.

КОНТАКТИ

м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com