м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com
  • Українська
  • English

Агентство нерухомості Romder

Купити будинок у Львові

budynok Що може бути краще, ніж мати власний будинок у культурній  столиці України? У ньому можна з великим комфортом жити  посеред справжнього музею під відкритим небом. Кожна ваша  прогулянка буде проходити поміж будинків відомих особистостей  минулого, шедеврів архітектури, музеїв, театрів ти палаців. Ви  зможете приймати участь в головних мистецьких подіях країни,  вести власний успішний бізнес і все це в поєднанні з комфортом  життя у великому будинку. Якщо ви хочете купити будинок у  Львові, вам знадобляться послуги компанії Romder. Ми займаємося  продажем та орендою нерухомості на професійному рівні. З нашою допомогою ви в найкоротші терміни матимете власний особняк у Місті Лева.

Особливості купівлі будинків

Кожен варіант дій з нерухомістю має свої особливості. Купівля особняків не є виключенням. Плануючи такого роду придбання треба брати до уваги багато факторів. Серед них можна назвати:

  • Ціну;
  • Положення (біля центру чи на периферії);
  • Наявність і тип ремонту;
  • Кількість кімнат і загальну площу;
  • Інфраструктуру району.

Окрім старих австрійських домів, у Львові є і радянські, а також і сучасні особняки. Тому продаж будинків у Львові досить розповсюджена справа, з безліччю різноманітних пропозицій. Вам може бути тяжко вибрати саме ту, яка буде для вас найзручнішою. Наші професіонали можуть надати вам інформацію про всі плюси і мінуси того чи іншого варіанту, що значно полегшить вибір бажаного житла. Також вам треба буде звернути увагу на кладку, матеріал, чи були раніше в будинку кв., чи він завжди був особняком. Все це дуже сильно впливає на параметри житла, тому консультація професіоналів – дуже цінна річ для того, хто хоче купити особняк у Львові.

Наші послуги

Ми володіємо великою базою даних, отже замість того, щоб подавати в газету оголошення «куплю будинок у Львові», ви можете подати заявку нам і цим прискорити процедуру. Від нас ви можете отримати різноманітну додаткову допомогу в купівлі будинку. Ми швидко знайдемо вам найкращі варіанти, серед яких буде легше вибрати, проконсультуємо щодо особливостей кожного, допоможемо підготувати необхідні документи та скласти договір. Всі ці речі досить важко зробити самотужки. Для цього треба мати досить високий рівень знань архітектурі та юриспруденції. Але, навіть маючи його, ви все одно будете вимушені витратити велику кількість часу на пошук підходящого приміщення. Для зайнятої людини час це гроші, тому далеко не кожен може собі дозволити витрачати його на довгі пошуки серед оголошень в газетах та Інтернеті, а потім ще й на огляд кожного знайденого варіанту. З нами ви можете шукати житло без відриву від роботи. Ви зможете спокійно займатись своїми справами, знаючи, що в цей час команда професіоналів шукає для вас найкращий будинок у Львові. Таким чином довга і важка справа перетвориться просто в огляд кількох найякісніших приміщень і вибір одного з них. Навіть бюрократичні процедури будуть потребувати від вас мінімум зусиль. Звертайтесь до нас, з нами купляти житло легко.

КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ

Відгуки

Віталій Рижак

Директор маркетингової веб-студії «Metod»

Співпраця з агенцією нерухомості розпочалася із рекомендації мого друга. У розумні строки агенція знайшла для мого бізнесу офіс, який відповідав на той час моїм потребам. Також виникла необхідність в квартирі для довготривалої оренди, хоч це не основна їхня спеціалізація, але мені в швидкі терміни знайшли квартиру в потрібному районі. На відміну від інших агенцій, мені не пропонували всі варіанти які тільки можливі, а тільки ті які відповідали моїм вимогам, що значно зберегло мій час.

Тарас Бачинський

Директор юридичної компанії «Lagalaid»

Компанія “ROMDER” показала себе із найкращої сторони. Починаючи з 2014 року активно співпрацюю із керівником компанії, який якісно та швидко виконував всі поставлені завдання. Великою перевагою співпраці із цією Агенцією нерухомості є те, що всі працівники знають іноземні мови, що в рази пришвидшує надання інформації іноземним клієнтам.

Apricot Global – Romder

Колл цент - Міжнародна компанія

Завданням для  нашої компанії було знайти «готовий бізнес» який можна запускати без зайвих затрат часу на підготовку приміщення до роботи.

Найефективніше з нашим запитом впоралась агенція нерухомості «Romder» чим показала свій високий професійний рівень, приємно вразило що всі працівники вільно володіють англійською мовою. Нам швидко, а головне якісно було надано декілька варіантів які відповідали нашим вимогам, що  ще раз показало те, що агенція нерухомості «Romder» – компанія експерт на ринку нерухомості. Компанією було організовано комфортний супровід при показі усіх приміщень, та було надано повну і ґрунтовну інформацію, щодо кожного приміщення.

Компанія Apricot Global зі всією відповідальністю рекомендує агенцію нерухомості «Romder», агенція яка підходить до кожного клієнта індивідуально та завжди професійно. Надає широкий спектр послуг від консультації клієнта до укладання кінцевого договору.

PMR – Romder

Польська маркетингова компанія

Відкриваючи своє представництво в Україні ми мали знайти офісне приміщення, яке б мало відповідати нашим вимогам для ефективного ведення бізнесу в Україні. При пошуку офісу нам професійно надала послуги агенція нерухомості «Romder». Слід відзначити те, що нам було надано широкий вибір офісних приміщень та було враховано наші побажання щодо них. Агенція надала широкий спектр послуг, який включав  в себе комфортний показ всіх офісних приміщень, надання  повної інформації, щодо кожного офісного приміщення , супровід при підписанні договору оренди.

Ми можемо рекомендувати Агенцію нерухомості «Romder», якщо ви хочете мати широкий вибір при пошуку офісних приміщень та отримати широкий комплекс  професійних послуг.

КОНТАКТИ

м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com