м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com
  • Українська
  • English

Агентство нерухомості Romder

Купити 2 кімнатну квартиру у Львові

2room Львів є одним з найкращих для життя міст України. Тут  надзвичайно  красива архітектура, безліч культурних подій,  найкращий університет  країни і велика концентрація комп’ютерних  фірм. Живучи тут, можна  отримати хорошу освіту і роботу, а також  щодня насолоджуватись  красою навколишнього світу. Все це  призводить до того, що попит на  нерухомість у Львові постійно  зростає. І щоб його задовольнити весь на  ринку весь час з’являються  нові пропозиції. Розібратись у них буває  важко, тому, якщо ви хочете  придбати квартиру у Місті Лева, вам варто  звернутись за допомогою  до професіоналів. Компанія Romder пропонує  свої послуги у цій  сфері. Ми готові допомогти вам у виборі, купівлі та  оформленні  договору.

Вибір квартири

Квартири у Львові відносяться до різних цінових категорій. На вартість можуть впливати різні фактори. От основні з них:

  • Віддаленість від центру міста;
  • Тип будинку;
  • Наявність і тип ремонту;
  • Загальна площа приміщення.

Останній параметр дуже сильно впливає на ціну квартири. Оптимальним варіантом для більшості людей є двокімнатне житло. Воно дає можливість звичайній сім’ї розміститись з комфортом і разом з тим має порівняно невисоку ціну. Тому, продаж 2 кімнатних квартир у Львові є одною з найпопулярніших пропозицій на ринку нерухомості.

Наші послуги

Самостійно знайти хорошу квартиру досить тяжко. Треба довго шукати оголошення і оглядати безліч приміщень, перш ніж буде знайдена та єдина, що підходить саме вам. З нашою допомогою, вам не потрібно буде всього цього робити. Завдяки нашій базі даних та кваліфікованим спеціалістам, ви зможете зекономити велику кількість часу. Ви можете просто сказати нам бажані параметри житла і ми підберемо для вас найоптимальніші варіанти, серед яких обрати свій буде вже значно легше. Якщо ви бажаєте купити 2-х кімнатну квартиру у Львові, звертайтесь до нас. З нами це легко.

КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ

Відгуки

Віталій Рижак

Директор маркетингової веб-студії «Metod»

Співпраця з агенцією нерухомості розпочалася із рекомендації мого друга. У розумні строки агенція знайшла для мого бізнесу офіс, який відповідав на той час моїм потребам. Також виникла необхідність в квартирі для довготривалої оренди, хоч це не основна їхня спеціалізація, але мені в швидкі терміни знайшли квартиру в потрібному районі. На відміну від інших агенцій, мені не пропонували всі варіанти які тільки можливі, а тільки ті які відповідали моїм вимогам, що значно зберегло мій час.

Тарас Бачинський

Директор юридичної компанії «Lagalaid»

Компанія “ROMDER” показала себе із найкращої сторони. Починаючи з 2014 року активно співпрацюю із керівником компанії, який якісно та швидко виконував всі поставлені завдання. Великою перевагою співпраці із цією Агенцією нерухомості є те, що всі працівники знають іноземні мови, що в рази пришвидшує надання інформації іноземним клієнтам.

Apricot Global – Romder

Колл цент - Міжнародна компанія

Завданням для  нашої компанії було знайти «готовий бізнес» який можна запускати без зайвих затрат часу на підготовку приміщення до роботи.

Найефективніше з нашим запитом впоралась агенція нерухомості «Romder» чим показала свій високий професійний рівень, приємно вразило що всі працівники вільно володіють англійською мовою. Нам швидко, а головне якісно було надано декілька варіантів які відповідали нашим вимогам, що  ще раз показало те, що агенція нерухомості «Romder» – компанія експерт на ринку нерухомості. Компанією було організовано комфортний супровід при показі усіх приміщень, та було надано повну і ґрунтовну інформацію, щодо кожного приміщення.

Компанія Apricot Global зі всією відповідальністю рекомендує агенцію нерухомості «Romder», агенція яка підходить до кожного клієнта індивідуально та завжди професійно. Надає широкий спектр послуг від консультації клієнта до укладання кінцевого договору.

PMR – Romder

Польська маркетингова компанія

Відкриваючи своє представництво в Україні ми мали знайти офісне приміщення, яке б мало відповідати нашим вимогам для ефективного ведення бізнесу в Україні. При пошуку офісу нам професійно надала послуги агенція нерухомості «Romder». Слід відзначити те, що нам було надано широкий вибір офісних приміщень та було враховано наші побажання щодо них. Агенція надала широкий спектр послуг, який включав  в себе комфортний показ всіх офісних приміщень, надання  повної інформації, щодо кожного офісного приміщення , супровід при підписанні договору оренди.

Ми можемо рекомендувати Агенцію нерухомості «Romder», якщо ви хочете мати широкий вибір при пошуку офісних приміщень та отримати широкий комплекс  професійних послуг.

КОНТАКТИ

м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com