м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com
  • Українська
  • English

Агентство нерухомості Romder

Продам квартиру у Львові

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Житло у Львові дуже популярний товар. Багато хто бажає придбати  собі квартиру в найбільш європейському місті України і бути  поближче до старовинної архітектури, культурних заходів та  осередку комп’ютерного бізнесу. У відповідь на це багато львів’ян  починають продавати свої старі квартири. Однак, ера оголошень вже  майже пройшла. Важко продати квартиру через газети або Інтернет.  Покупцеві нелегко виділити серед великої кількості пропозицій саме  ту, яка потрібна йому. Тому, в більшості, купівля-продаж  нерухомості проводиться з допомогою спеціалізованих компаній. Якщо ви хочете продати квартиру у Львові, вам допоможе у цьому фірма Romder. Ми одні з найкращих у цій справі.

Особливості продажу квартир

Продаж квартир – непростий процес. Він складається з кількох етапів, і продавцю приходиться обдумувати і робити багато різних речей. Ось лише деякі дії, які вам прийдеться зробити, щоби продати квартиру:

  • Підготувати великий пакет документів;
  • Визначити ціну приміщення;
  • Скласти два договори;
  • Знайти покупця.

Зрозуміло, що самостійно з цим впоратись буде важко. Ці речі потребують неабияких знань у сферах нерухомості і юриспруденції, а також великої кількості часу. Тому значно вигідніше скористатись послугами професіонала, що докладно пояснить вам, що робити і допоможе з кожним пунктом.

Наші послуги

Одною з найбільших переваг роботи з нашою компанією є використання бази даних. Замість того, щоб писати оголошення зі змістом «продам квартиру у Львові», ви просто будете додані в базу і кожен наш клієнт, зацікавлений в купівлі вашої квартири буде з нею ознайомлений. Крім того, ми допоможемо вам підготувати необхідну документацію, заключити та завірити договори, а також оцінити ваше житло. Звертайтесь до нас, з нами продати квартиру легко.

КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ

Відгуки

Віталій Рижак

Директор маркетингової веб-студії «Metod»

Співпраця з агенцією нерухомості розпочалася із рекомендації мого друга. У розумні строки агенція знайшла для мого бізнесу офіс, який відповідав на той час моїм потребам. Також виникла необхідність в квартирі для довготривалої оренди, хоч це не основна їхня спеціалізація, але мені в швидкі терміни знайшли квартиру в потрібному районі. На відміну від інших агенцій, мені не пропонували всі варіанти які тільки можливі, а тільки ті які відповідали моїм вимогам, що значно зберегло мій час.

Тарас Бачинський

Директор юридичної компанії «Lagalaid»

Компанія “ROMDER” показала себе із найкращої сторони. Починаючи з 2014 року активно співпрацюю із керівником компанії, який якісно та швидко виконував всі поставлені завдання. Великою перевагою співпраці із цією Агенцією нерухомості є те, що всі працівники знають іноземні мови, що в рази пришвидшує надання інформації іноземним клієнтам.

Apricot Global – Romder

Колл цент - Міжнародна компанія

Завданням для  нашої компанії було знайти «готовий бізнес» який можна запускати без зайвих затрат часу на підготовку приміщення до роботи.

Найефективніше з нашим запитом впоралась агенція нерухомості «Romder» чим показала свій високий професійний рівень, приємно вразило що всі працівники вільно володіють англійською мовою. Нам швидко, а головне якісно було надано декілька варіантів які відповідали нашим вимогам, що  ще раз показало те, що агенція нерухомості «Romder» – компанія експерт на ринку нерухомості. Компанією було організовано комфортний супровід при показі усіх приміщень, та було надано повну і ґрунтовну інформацію, щодо кожного приміщення.

Компанія Apricot Global зі всією відповідальністю рекомендує агенцію нерухомості «Romder», агенція яка підходить до кожного клієнта індивідуально та завжди професійно. Надає широкий спектр послуг від консультації клієнта до укладання кінцевого договору.

PMR – Romder

Польська маркетингова компанія

Відкриваючи своє представництво в Україні ми мали знайти офісне приміщення, яке б мало відповідати нашим вимогам для ефективного ведення бізнесу в Україні. При пошуку офісу нам професійно надала послуги агенція нерухомості «Romder». Слід відзначити те, що нам було надано широкий вибір офісних приміщень та було враховано наші побажання щодо них. Агенція надала широкий спектр послуг, який включав  в себе комфортний показ всіх офісних приміщень, надання  повної інформації, щодо кожного офісного приміщення , супровід при підписанні договору оренди.

Ми можемо рекомендувати Агенцію нерухомості «Romder», якщо ви хочете мати широкий вибір при пошуку офісних приміщень та отримати широкий комплекс  професійних послуг.

КОНТАКТИ

м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com