м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com
  • Українська
  • English

Агентство нерухомості Romder

Купити однокімнатну квартиру у Львові

1room В останні роки до Львова стікається все більше людей. Молодь їде  сюди, щоб навчатись в найпопулярнішому університеті країни. Сюди  ж з’їжджаються і програмісти, щоб працювати в «Українській  силіконовій долині». Багато хто приїжджає сюди, щоби відкрити у  Місті Лева власний бізнес, тому, що тут завжди багато туристів.  Люди з навколишніх міст і сіл також перебираються в місто. Ця  тенденція призводить до того, що попит на нерухомість у культурній  столиці постійно зростає. Адже, приїхавши сюди, треба зразу  забезпечити себе житлом. А оскільки попит породжує пропозицію, багато різноманітних квартир постійно виставляється на продаж.

Купити однокімнатну квартиру у Львові буде найкращим рішенням для того, хто щойно перебрався до культурної столиці. Але часто буває важко вибрати з безлічі пропозицій потрібний варіант, а більшості новоспечених львів’ян важко викроїти час для того, щоби оглядати багато приміщень. Допомогу з цими проблемами вам пропонує компанія Romder. Ми професійно займаємось питаннями нерухомості і з радістю допоможемо вам купити найкращу для вас 1 кімнатну квартиру у Львові.

Про однокімнатні квартири

Однокімнатна квартира є одним з найкращих варіантів житла для студента, молодого спеціаліста, або бездітної пари. Таке житло не є дорогим, але може повністю задовольнити потреби одної, або двох осіб. Особливо добре воно підійде для молоді. Якщо ви вирішили купити собі таку квартиру вам треба знати декілька речей. Однокімнатні квартири у Львові представлені в кількох варіантах:

  • В старих будинках, у центрі;
  • В спальних районах;
  • В нових житлових комплексах.

Кожен варіант однокімнатної квартири має свої переваги та недоліки. Так, квартира в центрі дозволить вам бути близько до міського життя та насолоджуватись старовинними пейзажами. Житло у спальному районі не має цих переваг, але ціна на нього значно менша. Квартири в сучасних комплексах зроблені з максимальним комфортом, але зазвичай дуже дорогі. Виходячи з цієї інформації, вам буде легко обрати тип, що найбільше відповідає вашим вподобанням та можливостям.

Продаж однокімнатних квартир

Останнім часом продаж однокімнатних квартир у Львові здійснюється постійно. Багато львів’ян перебираються за кордон, або просто міняють старі квартири на більші і сучасніші. В зв’язку з цим різноманітних пропозицій у сфері нерухомості є дуже багато. Багато хто бажає продати квартиру терміново. Це дає можливість покупцеві отримати кращі умови ніж зазвичай. Саме зараз – найкращий період для купівлі нерухомості у Львові.

Наші послуги

Неспеціалісту може бути досить важко звернути увагу на всі особливості приміщення, правильно підготувати необхідну документацію та скласти вигідний для себе договір. Тому, якщо ви бажаєте купити собі однокімнатну квартиру, вам варто скористатись послугами нашої фірми. Ми використовуємо велику базу даних, що дозволяє швидко знаходити потрібні пропозиції. Також ми зекономимо ваш час: вам треба буде оглянути лише найкращі варіанти. Крім цього ми допоможемо вам у юридичних аспектах справи. Із нами купляти квартири просто.

КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ

Відгуки

Віталій Рижак

Директор маркетингової веб-студії «Metod»

Співпраця з агенцією нерухомості розпочалася із рекомендації мого друга. У розумні строки агенція знайшла для мого бізнесу офіс, який відповідав на той час моїм потребам. Також виникла необхідність в квартирі для довготривалої оренди, хоч це не основна їхня спеціалізація, але мені в швидкі терміни знайшли квартиру в потрібному районі. На відміну від інших агенцій, мені не пропонували всі варіанти які тільки можливі, а тільки ті які відповідали моїм вимогам, що значно зберегло мій час.

Тарас Бачинський

Директор юридичної компанії «Lagalaid»

Компанія “ROMDER” показала себе із найкращої сторони. Починаючи з 2014 року активно співпрацюю із керівником компанії, який якісно та швидко виконував всі поставлені завдання. Великою перевагою співпраці із цією Агенцією нерухомості є те, що всі працівники знають іноземні мови, що в рази пришвидшує надання інформації іноземним клієнтам.

Apricot Global – Romder

Колл цент - Міжнародна компанія

Завданням для  нашої компанії було знайти «готовий бізнес» який можна запускати без зайвих затрат часу на підготовку приміщення до роботи.

Найефективніше з нашим запитом впоралась агенція нерухомості «Romder» чим показала свій високий професійний рівень, приємно вразило що всі працівники вільно володіють англійською мовою. Нам швидко, а головне якісно було надано декілька варіантів які відповідали нашим вимогам, що  ще раз показало те, що агенція нерухомості «Romder» – компанія експерт на ринку нерухомості. Компанією було організовано комфортний супровід при показі усіх приміщень, та було надано повну і ґрунтовну інформацію, щодо кожного приміщення.

Компанія Apricot Global зі всією відповідальністю рекомендує агенцію нерухомості «Romder», агенція яка підходить до кожного клієнта індивідуально та завжди професійно. Надає широкий спектр послуг від консультації клієнта до укладання кінцевого договору.

PMR – Romder

Польська маркетингова компанія

Відкриваючи своє представництво в Україні ми мали знайти офісне приміщення, яке б мало відповідати нашим вимогам для ефективного ведення бізнесу в Україні. При пошуку офісу нам професійно надала послуги агенція нерухомості «Romder». Слід відзначити те, що нам було надано широкий вибір офісних приміщень та було враховано наші побажання щодо них. Агенція надала широкий спектр послуг, який включав  в себе комфортний показ всіх офісних приміщень, надання  повної інформації, щодо кожного офісного приміщення , супровід при підписанні договору оренди.

Ми можемо рекомендувати Агенцію нерухомості «Romder», якщо ви хочете мати широкий вибір при пошуку офісних приміщень та отримати широкий комплекс  професійних послуг.

КОНТАКТИ

м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com