м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com
  • Українська
  • English

Агентство нерухомості Romder

Інвестиційна нерухомість

Населення земної кулі постійно зростає. Отже все більше людей потребують їжі, житла та умов для проживання. Оскільки кількість території при цьому не збільшується, ціни на землю та нерухомість постійно

зростають. Саме тому найвигідніший варіант заробітку – інвестиції в нерухомість. Одного разу купивши приміщення, ви зможете все життя на ньому заробляти. При цьому ваш прибуток буде постійно рости, а якщо ви захочете потім продати це приміщення, ви заробите набагато більше ніж колись витратили. Такого роду інвестування капіталу вважається одним з найлегших способів заробити. Однак, щоб зрозуміти, чи буде ваша інвестиція вдалою, вам знадобиться консультація спеціаліста. Такі послуги вам пропонує компанія Romder.

Про інвестування в нерухомість

От ви вирішили вкласти гроші в нерухомість. Але виникає питання, як це краще зробити? Для того, щоб зрозуміти це треба врахувати кілька факторів. По-перше, зазвичай в таких випадках купляється спеціальна інвестиційна нерухомість. Придбати її ви також можете з допомогою нашої фірми. По-друге, важливо правильно вибрати місце, де ви плануєте купляти приміщення. Це робиться шляхом аналізу ринку нерухомості. Ну і по-третє, важливо знати про деякі «підводні камені»:

  • Треба точно розуміти свою мету та головні аспекти шляху до неї;
  • Продавці часто завищують можливі доходи від приміщення, розказуючи про нього;
  • Окрім купівлі нерухомості, треба також вміло нею керувати.

Всі ці речі стоять на шляху недосвідченого інвестора і можуть призвести до провалу всієї справи. Однак, наша компанія з радістю допоможе вам зробити все правильно.

Наші послуги

Для пошуку хороших об’єктів для інвестицій ми використовуємо велику базу даних. Підібравши хороші приміщення, ми аналізуємо, чи можуть вони принести великий дохід і які проблеми можуть з ними виникнути. Обравши найкращі варіанти інвестиційної нерухомості та вияснивши, що краще з ними зробити, ми пропонуємо вам самостійно оглянути їх. Після того, як ви зробите свій вибір, ми допоможемо вам оформити всю необхідну документацію та скласти договір. Звертайтесь до нас, ми робимо інвестування легшим.

 

КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ

Відгуки

Віталій Рижак

Директор маркетингової веб-студії «Metod»

Співпраця з агенцією нерухомості розпочалася із рекомендації мого друга. У розумні строки агенція знайшла для мого бізнесу офіс, який відповідав на той час моїм потребам. Також виникла необхідність в квартирі для довготривалої оренди, хоч це не основна їхня спеціалізація, але мені в швидкі терміни знайшли квартиру в потрібному районі. На відміну від інших агенцій, мені не пропонували всі варіанти які тільки можливі, а тільки ті які відповідали моїм вимогам, що значно зберегло мій час.

Тарас Бачинський

Директор юридичної компанії «Lagalaid»

Компанія “ROMDER” показала себе із найкращої сторони. Починаючи з 2014 року активно співпрацюю із керівником компанії, який якісно та швидко виконував всі поставлені завдання. Великою перевагою співпраці із цією Агенцією нерухомості є те, що всі працівники знають іноземні мови, що в рази пришвидшує надання інформації іноземним клієнтам.

Apricot Global – Romder

Колл цент - Міжнародна компанія

Завданням для  нашої компанії було знайти «готовий бізнес» який можна запускати без зайвих затрат часу на підготовку приміщення до роботи.

Найефективніше з нашим запитом впоралась агенція нерухомості «Romder» чим показала свій високий професійний рівень, приємно вразило що всі працівники вільно володіють англійською мовою. Нам швидко, а головне якісно було надано декілька варіантів які відповідали нашим вимогам, що  ще раз показало те, що агенція нерухомості «Romder» – компанія експерт на ринку нерухомості. Компанією було організовано комфортний супровід при показі усіх приміщень, та було надано повну і ґрунтовну інформацію, щодо кожного приміщення.

Компанія Apricot Global зі всією відповідальністю рекомендує агенцію нерухомості «Romder», агенція яка підходить до кожного клієнта індивідуально та завжди професійно. Надає широкий спектр послуг від консультації клієнта до укладання кінцевого договору.

PMR – Romder

Польська маркетингова компанія

Відкриваючи своє представництво в Україні ми мали знайти офісне приміщення, яке б мало відповідати нашим вимогам для ефективного ведення бізнесу в Україні. При пошуку офісу нам професійно надала послуги агенція нерухомості «Romder». Слід відзначити те, що нам було надано широкий вибір офісних приміщень та було враховано наші побажання щодо них. Агенція надала широкий спектр послуг, який включав  в себе комфортний показ всіх офісних приміщень, надання  повної інформації, щодо кожного офісного приміщення , супровід при підписанні договору оренди.

Ми можемо рекомендувати Агенцію нерухомості «Romder», якщо ви хочете мати широкий вибір при пошуку офісних приміщень та отримати широкий комплекс  професійних послуг.

КОНТАКТИ

м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com