м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com
  • Українська
  • English

Агентство нерухомості Romder

Що купити будинок для життя чи міні — готель(готовий бізнес)?!

Якщо у Вас виник вибір купити будинок в горах  для себе і сім’ї,  або ж вкласти в бізнес проект, то наша компанія може Вам в цьому допомогти запропонувавши будинок – міні-готель, який буде завжди затишним місцем для ваших вікендів,  а також дуже прибутковим джерелом доходу.

Саме такий об’єкт пропонує наша компанія, це будинок в якому ви можете проживати або за потреби використовувати як готовий бізнес, з усіма для цього необхідними умовами.

Площа будинку: Загальна ­440 м2., житлова площа – 380м2;

Площа земельної ділянки: 0,2560 га;

Опалення: Індивідуальне газовий котел;

Вода: Бойлер на обігрів води, власне джерело води;

Вікна: ­ дерев’яний склопакет;

Поверховість­: 4;

Ціна :300 000 $ торг.

Детальніша інформація про житловий будинок/ міні-готель:

Будинок новозбудований, складається з двох половин які незалежні одне від одного, мають окремі входи, опалення, -водо та газопостачання.

В будинку загалом є 8 номерів з окремими санвузлами, дві кухні, господарські та гостьові кімнати. В будинку виконано сучасний ремонт, встановлено усю необхідну сантехніку та меблі. Можна відразу використовувати не вкладаючи додаткові кошти в ремонт чи облаштування.

Міні – готель може вмістити 18 – ­20 чоловік. Цокольний та перший поверхи ­збудовано з бетону і цегли, другий, третій і мансарда — виконано з дерев’яного брусу, мінеральної вати і оббито декоративною вагонкою. Будинок збудовано так що він не втрачає тепло і є енергоефективним в зимовий період.

Додатково поруч з будинком збудована сауна на дровах, контрастний басейн, дві бесідки,два мангали, сторожка, гараж. Також на території міні – готелю є великий паркінг. Територія навколо будинку облагороджена і освітлена, посаджено декоративні рослини і дерева. А також є сад з фруктових дерев.

Є можливість купити будинок тільки 1/2 частини за відповідну ціну. Документи оформлені окремо на кожну половину і двох власників.

Є ПИТАННЯ ? 

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ОБ’ЄКТІВ?

Телефонуйте за номером: +38-063-448-49-30 – Андрій

СлавськСлавськеСлавськМіні-готель058c7a55-4ff4-4102-b723-3fcb5c4e183fСлавське

КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ

Відгуки

Віталій Рижак

Директор маркетингової веб-студії «Metod»

Співпраця з агенцією нерухомості розпочалася із рекомендації мого друга. У розумні строки агенція знайшла для мого бізнесу офіс, який відповідав на той час моїм потребам. Також виникла необхідність в квартирі для довготривалої оренди, хоч це не основна їхня спеціалізація, але мені в швидкі терміни знайшли квартиру в потрібному районі. На відміну від інших агенцій, мені не пропонували всі варіанти які тільки можливі, а тільки ті які відповідали моїм вимогам, що значно зберегло мій час.

Тарас Бачинський

Директор юридичної компанії «Lagalaid»

Компанія “ROMDER” показала себе із найкращої сторони. Починаючи з 2014 року активно співпрацюю із керівником компанії, який якісно та швидко виконував всі поставлені завдання. Великою перевагою співпраці із цією Агенцією нерухомості є те, що всі працівники знають іноземні мови, що в рази пришвидшує надання інформації іноземним клієнтам.

Apricot Global – Romder

Колл цент - Міжнародна компанія

Завданням для  нашої компанії було знайти «готовий бізнес» який можна запускати без зайвих затрат часу на підготовку приміщення до роботи.

Найефективніше з нашим запитом впоралась агенція нерухомості «Romder» чим показала свій високий професійний рівень, приємно вразило що всі працівники вільно володіють англійською мовою. Нам швидко, а головне якісно було надано декілька варіантів які відповідали нашим вимогам, що  ще раз показало те, що агенція нерухомості «Romder» – компанія експерт на ринку нерухомості. Компанією було організовано комфортний супровід при показі усіх приміщень, та було надано повну і ґрунтовну інформацію, щодо кожного приміщення.

Компанія Apricot Global зі всією відповідальністю рекомендує агенцію нерухомості «Romder», агенція яка підходить до кожного клієнта індивідуально та завжди професійно. Надає широкий спектр послуг від консультації клієнта до укладання кінцевого договору.

PMR – Romder

Польська маркетингова компанія

Відкриваючи своє представництво в Україні ми мали знайти офісне приміщення, яке б мало відповідати нашим вимогам для ефективного ведення бізнесу в Україні. При пошуку офісу нам професійно надала послуги агенція нерухомості «Romder». Слід відзначити те, що нам було надано широкий вибір офісних приміщень та було враховано наші побажання щодо них. Агенція надала широкий спектр послуг, який включав  в себе комфортний показ всіх офісних приміщень, надання  повної інформації, щодо кожного офісного приміщення , супровід при підписанні договору оренди.

Ми можемо рекомендувати Агенцію нерухомості «Romder», якщо ви хочете мати широкий вибір при пошуку офісних приміщень та отримати широкий комплекс  професійних послуг.

КОНТАКТИ

м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com