м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com
  • Українська
  • English

Агентство нерухомості Romder

Комерційна нерухомість у Львові

Якщо ви вже вирішили перейти зі стадії планування до стадії реалізації свого бізнесу, і перед вами постала проблема вибору приміщення в оренду під ваш бізнес проект, то в цій статті я попробую допомогти вам в цьому і пояснити основні аспекти на які варто звертати увагу в першу чергу.
Типи приміщень для комерційної нерухомості є різного призначення, вони можуть бути :

.

  • офісні;
  • виробничі;
  • складські;
  • торгові;
  • та інші.

Комерційна нерухомість при виборі приміщення вимагає зусиль, бо не серйозний підхід або відсутність досвіду в даному питанні може призвести до зайвих постійних витрат, до значного обмеження в розвитку бізнесу, інколи навіть до банкрутства. Серед багатьох факторів які впливають на те яке приміщення потрібно обрати я наведу основні, які впливають прямо на розвиток вашої справи.
При виборі оренди комерційної нерухомості вам потрібно брати до уваги перш за все вартість приміщення, оцінювати вартість різних приміщень варто спів ставляючи вартість за «м2».
Місце розташування об’єкту комерційної нерухомості для оренди одне із найголовніших аспектів при виборі яких потрібно звертати увагу. При виборі офісів найоптимальнішим місце будуть спеціально збудовані ділові і офісні центри, розташування в місцях з великим накопиченням людей і які не важко знайти,також один із найвагоміших факторів якщо йдеться про прямі продажі
Слід порівнювати приміщення по стану і придатності для вашого бізнесу. Адже комерційна нерухомість яка буде вимагати ремонту для вашого бізнесу може призвести до значних витрат, тому слід проаналізувати і порівняти з приміщеннями які мають більшу вартість за «м2», але максимально придатні і готові для роботи вашого бізнесу.

Підбираючи комерційну нерухомість оренду слід враховувати специфіку роботи вашого бізнесу з особливостями планування і розмірами. Багато офісних центрів пропонують можливість самостійного планування офісу, встановлення додаткових перегородок, що дає можливість створювати потрібний вам простір для працівників, адміністрації і клієнтів. Не менш важливим фактором є те що такий офіс ви можете зробити з ексклюзивним дизай ном, що дасть вам немало додаткових «балів» від потенційних клієнтів.
Додатковим фактором при виборі комерційної нерухомості на який слід звертати увагу який буде приносити додаткові витрати для вас це вартість охорони, відео нагляду, парковки, інтернет-комунікації та найдорожче на даний час це опалення. Варто звертати увагу чи перелічені вище додаткові витрати включені в ціну оренди чи ні, оскільки, інколи здається, що оренда певного приміщення є дорожча ніж в інших, але в кінцевому результаті може бути найдешевшою. Комерційна нерухомість
Тепер комерційна нерухомість оренду яка має бути саме під ваш бізнес буде у вас, адже вибираючи приміщення ви знаєте що варто керуватися не лише вартістю приміщення, а й іншими важливими факторами які можуть значно вплинути на ваш ріст в бізнесі.
Також варто пам’ятати, що вигляд офісу та його оформлення характеризує бізнесмена і це «лице компанії», яке ваші клієнти мають згадувати з позитивом. Дотримуючись цих порад Ви можете вибрати значно кращий офіс для оренди.
Вибираючи офіс самостійно Ви стикнетеся із багатьма перешкодами, що заберуть у Вас багато часу на пошук приміщення, також не знаючи досконало які пропозиції є на ринку ви можете упустити вигідні пропозиції. В цьому випадку рекомендуємо звертатися в до спеціалістів в сфері нерухомості, які зможуть швидко та якісно знайти приміщення, яке буде якнайкраще відповідати Вашим вимогам.

КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ

Відгуки

Віталій Рижак

Директор маркетингової веб-студії «Metod»

Співпраця з агенцією нерухомості розпочалася із рекомендації мого друга. У розумні строки агенція знайшла для мого бізнесу офіс, який відповідав на той час моїм потребам. Також виникла необхідність в квартирі для довготривалої оренди, хоч це не основна їхня спеціалізація, але мені в швидкі терміни знайшли квартиру в потрібному районі. На відміну від інших агенцій, мені не пропонували всі варіанти які тільки можливі, а тільки ті які відповідали моїм вимогам, що значно зберегло мій час.

Тарас Бачинський

Директор юридичної компанії «Lagalaid»

Компанія “ROMDER” показала себе із найкращої сторони. Починаючи з 2014 року активно співпрацюю із керівником компанії, який якісно та швидко виконував всі поставлені завдання. Великою перевагою співпраці із цією Агенцією нерухомості є те, що всі працівники знають іноземні мови, що в рази пришвидшує надання інформації іноземним клієнтам.

Apricot Global – Romder

Колл цент - Міжнародна компанія

Завданням для  нашої компанії було знайти «готовий бізнес» який можна запускати без зайвих затрат часу на підготовку приміщення до роботи.

Найефективніше з нашим запитом впоралась агенція нерухомості «Romder» чим показала свій високий професійний рівень, приємно вразило що всі працівники вільно володіють англійською мовою. Нам швидко, а головне якісно було надано декілька варіантів які відповідали нашим вимогам, що  ще раз показало те, що агенція нерухомості «Romder» – компанія експерт на ринку нерухомості. Компанією було організовано комфортний супровід при показі усіх приміщень, та було надано повну і ґрунтовну інформацію, щодо кожного приміщення.

Компанія Apricot Global зі всією відповідальністю рекомендує агенцію нерухомості «Romder», агенція яка підходить до кожного клієнта індивідуально та завжди професійно. Надає широкий спектр послуг від консультації клієнта до укладання кінцевого договору.

PMR – Romder

Польська маркетингова компанія

Відкриваючи своє представництво в Україні ми мали знайти офісне приміщення, яке б мало відповідати нашим вимогам для ефективного ведення бізнесу в Україні. При пошуку офісу нам професійно надала послуги агенція нерухомості «Romder». Слід відзначити те, що нам було надано широкий вибір офісних приміщень та було враховано наші побажання щодо них. Агенція надала широкий спектр послуг, який включав  в себе комфортний показ всіх офісних приміщень, надання  повної інформації, щодо кожного офісного приміщення , супровід при підписанні договору оренди.

Ми можемо рекомендувати Агенцію нерухомості «Romder», якщо ви хочете мати широкий вибір при пошуку офісних приміщень та отримати широкий комплекс  професійних послуг.

КОНТАКТИ

м. Львів вул. Шевченка, 24 ua.romder@gmail.com